Baldinini přinesl do centra Prahy italský luxus a kvalitu (03 2014)

Grand opening dalšího butiku Baldinini

Historické centrum Prahy se stalo svědkem exkluzivní módní a společenské události – grand openingu dalšího butiku Baldinini. Dlažbu Havířské ulice v samém středu kouzelné Prahy pokryl červený koberec a desítky význačných hostů si vychutnávají skvělé šampaňské, blízkost světoznámých topmodelek Pavlíny Němcové a Andrey Verešové a hlavně všudypřítomný luxus a kvalitu vyzařující z bot, kabelek a doplňků uznávané italské módní značky Baldinini.

Nový butik Baldinini je na světě!

Blesky fotoaparátů intuitivně a neomylně hledají krásné tváře modelek a celebrit a nadšený hovor mnoha desítek hostů se slévá do jediné symfonie. Pozornost se náhle soustřeďuje na zakladatele značky Gimmiho Baldininiho, který společně se svým synovcem Gabrielem přijel opening osobně podpořit. Společně s Milenou Maksimovic, která butiky Baldinini v Česku provozuje, přestřihává pan Baldinini slavnostně pásku. Zástupci novinářů, módních stylistů a význačných zákazníků značky Baldinini propukají v potlesk – a nový butik Baldinini je na světě!

Topmodelky Pavlína Němcová a Andrea Verešová opět zářily svým šarmem a půvabem

Světoznámá topmodelka českého původu Pavlína Němcová opět zářila a její krása a glamour opravdové hvězdy módního nebe vytvořily spolu s exkluzivní kolekcí Baldinini jedinečnou atmosféru večera. Nepřehlédnutelná topmodelka Andrea Verešová, která se ve světovém modellingu pohybuje už 15 let a šest let byla partnerkou nejlepšího českého hokejisty Jaromíra Jágra, se skvěle bavila a podpořila opening butiku Baldinini svým šarmem a půvabem.

Dvojici topmodelek doplnila herečka Yvetta Blanarovičová a moderátorka Gábina Partyšová

Dvojici nádherných topmodelek doplnila atraktivní česká herečka Yvetta Blanarovičová a především neodolatelná brunetka a momentálně nejžádanější profesionální moderátorka v České republice Gábina Partyšová, která celým slavnostním openingem provázela. Gábina patří mezi módní ikony českého showbyznysu, má velký šarm a skvělý vkus co se týče módních značek.

Italská atmosféra v oblíbené restauraci Kogo

Po oficiálním openingu v butiku se hosté přesunuli do oblíbené restaurace Kogo, kde probíhala další část večera. Výtečný raut se stal kulisou pro individuální setkávání novinářů ze všech významných médií, módních guru české glamour scény a top celebrit. Velký úspěch sklidila netradiční taneční módní přehlídka produktů Baldinii. Večer tím ale zdaleka nekončil. O pravou italskou atmosféru se postarali interpreti Roberto Caporali a Genny Ciatti a pomyslné stylové zakončení obstaral DJ a moderátor.